Recenzie

Campingové nádoby KOLIMAX

Hodnotiť tento príspevok

Campingové nádoby KOLIMAX sa vyrába z prvotriednej potravinárskej ocele CrNi 18/10 a sú určené pre všetky spôsoby úprav potravín na cestách. Pri jeho výrobe a vývoji kladieme hlavný dôraz na všetky známe zásady zdravej výživy pri varení. Všetky použité diely sú podrobené náročnému testovaniu, aby ich zostavením vznikol výrobok s tými najlepšími úžitkovými vlastnosťami. Prelisované dno zabezpečuje maximálnu rovinnú stabilitu pri použitý všetkých rôznyh typov varičov.

Kolimax článok

Teplo-neprenášajúce kliešte a drôtená rukoväť slúži k jednoduchej a bezpečnej manipulácií. Pre šetrný styk s potravinami je vnútorná strana nádob jemne vybrúsená.

KOLIMAX Vám zaručuje, že všetky používané materiály a technologické postupy zodpovedajú nariadeniam, ktoré sa vzťahujú na výrobky prichádzajúce do styku s potravinami.

Niekoľko rád pre používanie riadu KOLIMAX :

– pred prvým použitím nádoby dôkladne poumývajte vlažnou vodou a čistiacim prostriedkom

– k bežnému umývaniu používajte iba doporučené čistiace prostriedky

– k údržbe leštených a brúsených častí nepoužívajte agresívne látky, látky na báze piesku, drôtenné kefy alebo ostré predmety

– ak sú nádoby silne znečistené, nechajte ich najprv odmočiť vo vode

– nádoby je možné umývať aj v umývačke riadu a to bez negatívneho vplyvu na vzhľad

– nesolte studenú vodu, zabránite tým vzniku bielych škvŕn na dne nádob

– nikdy nezahrievajte prázdne nádoby

– ak Vám pri varení uniká z nádob väčšie množstvo pary, znížte zahrievanie, ušetríte tým energiu.

História výroby nášich nádob začala pred viac ako 40 rokmi v Brne. Dnes sa nádoby KOLIMAX vyrábajú v Javorníku na severe Moravy. Za celú túto dobu nedošlo k žiadnym kompromisom a to jak v kvalite používaných materiálov, tak v kvalite originálnych technologických postupov. Vďaka týmto zásadám dodnes vznikajú výrobky, u ktorých naši zákazníci oceňujú vysokú kvalitu, dokonalý vzhľad a dlhú životnosť.

Výrobca : KOLIMAX spol s.r.o.

Míru 156

790 70 Javorník

Česká Republika

10 ROKOV PLNÁ ZÁRUKA

Osobne preložené z pribaleného letáčika k mojim nádobám KOLIMAX 🙂

 

Loading Facebook Comments ...