Skutočné príbehy

Čo pre mňa znamená vlastniť doménu zalesak.eu ?

Hodnotiť tento príspevok

Keď si zakladáte vlastnú web stránku, asi najťažšie je vybrať vhodný názov, ktorý by si dokázali ľudia zapamätať ľahko. Pre oblasť buschcraftu to sú napríklad zalesactvo, bushcraft, zalesak a podobne. Takmer všetko už bolo obsadené, no zalesak bola ešte vhodná a tak som si ju vybral a spojazdnil.

Každý by si mal uvedomiť, že doména s jedným názom je možná len jedna a preto na každého, kto si ju zaregistruje padá zodpovednosť. Čím dostupnejší a jednoduchší názov, tým väčšia zodpovednosť. Túto zodpovednosť si uvedomujem aj ja, nakoľko doménu zalesak.eu považujem za atraktívny a ľahko zapamätateľný názov. Túto zodpovednosť som si uvedomil dlho predtým, ako som sa rozhodol stránku si založiť.

Ak si založíte stránku na nejakom jednoduchom editore, napríklad webnode,weblahko a podobne, nemáte zodpovednosť takmer žiadnu. Môžte si skončiť kedy chcete, vymazať a koniec. No na doméne to také ľahké nie je. Verím, že je veľa ľudí, ktorí od tejto stránky vyžadujú rady a informácie o zálesáctve, mnoho ľudí, ktorí po zadaní slova „zalesak“ do gúglu očakávajú prehľadnú stránku, ktorá im poskytne odpoveď na ich otázky a záujmy.

Vlastniť pre mňa doménu zalesak.eu je obrovská zodpovednosť, ktorú sa budem neskôr snažiť pretaviť do viditeľného výsledku, čiže článkov a videí.

cropped-default_header1.jpg

Ďakujem všetkým, ktorí v stránke vidia perspektívu a fandia jej.

Ďakujem aj môjmu sponzorovi Adriánovi Kozáčkovi, bez ktorého by stránka nevznikla 🙂

Loading Facebook Comments ...