Skutočné príbehy

Čo pre mňa znamená vlastniť doménu zalesak.eu ?

Keď si zakladáte vlastnú web stránku, asi najťažšie je vybrať vhodný názov, ktorý by si dokázali ľudia zapamätať ľahko. Pre oblasť buschcraftu to sú napríklad zalesactvo, bushcraft, zalesak a podobne. Takmer všetko už bolo obsadené, no zalesak bola ešte vhodná a tak som si ju vybral a spojazdnil.

Každý by si mal uvedomiť, že doména s jedným názom je možná len jedna a preto na každého, kto si ju zaregistruje padá zodpovednosť. Čím dostupnejší a jednoduchší názov, tým väčšia zodpovednosť. Túto zodpovednosť si uvedomujem aj ja, nakoľko doménu zalesak.eu považujem za atraktívny a ľahko zapamätateľný názov. Túto zodpovednosť som si uvedomil dlho predtým, ako som sa rozhodol stránku si založiť.

Ak si založíte stránku na nejakom jednoduchom editore, napríklad webnode,weblahko a podobne, nemáte zodpovednosť takmer žiadnu. Môžte si skončiť kedy chcete, vymazať a koniec. No na doméne to také ľahké nie je. Verím, že je veľa ľudí, ktorí od tejto stránky vyžadujú rady a informácie o zálesáctve, mnoho ľudí, ktorí po zadaní slova „zalesak“ do gúglu očakávajú prehľadnú stránku, ktorá im poskytne odpoveď na ich otázky a záujmy.

Vlastniť pre mňa doménu zalesak.eu je obrovská zodpovednosť, ktorú sa budem neskôr snažiť pretaviť do viditeľného výsledku, čiže článkov a videí.

cropped-default_header1.jpg

Ďakujem všetkým, ktorí v stránke vidia perspektívu a fandia jej.

Ďakujem aj môjmu sponzorovi Adriánovi Kozáčkovi, bez ktorého by stránka nevznikla 🙂

Loading Facebook Comments ...