Recenzie

O ZNAČKE : MoravoSeed Slovakia

Hodnotiť tento príspevok

Dnes si predstavíme značku, ktorá súvisí so záhradkárstvom a síce distribútora osív zeleniny a byliniek. MoravoSeed Slovakia dodáva osivá niekoľko sto druhov zeleniny a zopár desiatok osív byliniek.

Výber produktov MoravoSeed Slovakia ponúkame aj na našom e-shope !

20150322_184839

 

„Spoločnosť Moravoseed Slovakia sa zaoberá obchodno-distribučnou činnosťou v rámci ponuky záhradkárskeho sortimentu renomovaných európskych výrobcov. Portfólio spoločnosti tvorí vlastný program balenia zeleninových a kvetinových osív pod vlastnou ochrannou značkou Moravoseed Slovakia® a distribúcia širokého záhradkárskeho sortimentu do maloobchodných potravinárskych reťazcov a špecializovaných záhradkárskych predajní.

V rámci programu ponuky zeleninových a kvetinových osív v hobby baleniach je naša spolupráca založená na báze kooperácie s renomovanou zahraničnou osivárskou spoločnosťou s 35-ročnou tradíciou. Táto firma disponuje vlastnými laboratóriami a tímom prvotriednych odborníkov. Každoročne prinášame našim obchodným partnerom a zákazníkom ponuku nových vyšľachtených odrôd zelenín a kvetín. Kvalita osív v spojení s výnimočným dizajnom vytvára jedinečný produkt, ktorý Vám teraz ponúkame.“

Citát zo stránky spoločnosti MoravoSeed.

Loading Facebook Comments ...