Nezaradené

OUTDOOR BAZÁR : Pravidlá bazáru

Hodnotiť tento príspevok

Ako iste niektorí viete, naša stránka www.zalesak.eu prevádzkuje Outdoor bazár na Facebooku, preto je potrebné uviesť nejaké pravidlá, bez nich by to nešlo. Odporúčam každému, kto má záujem inzerovať. Porušením pravidiel bude váš inzerát zmazaný, prípadne budete zablokovaný.

Outdoor bazár

PRAVIDLÁ

Inzerovať môže každý, bez rozdielu, ak neporuší nižšie uvedené pravidlá :

1) Inzeráty sa musia výlučne týkať OUTDOOR života, alebo OUTDOOR doplnkov – zakázané sú napríkad inzeráty ponúkajúce domáce potreby a veci nesúvisiace s OUTDOOR vybavením. Ďalej je zakázané inzerovať rôzne, s OUTDOOR životom nesúvisiace služby, dovolené je inzerovať napríklad brúsenie nožov, prípadne výroba na mieru.

2) Je zakázané robiť reklamu na svoje stránky, prípadne iné vaše aktivity nesúvisiace s predajom Outdoor doplnkov.

3) K vašim inzerátom pridávajte aj plnohodnotný popis produktu a cenu (pevná cena, cena dohodou,…)

4) Je možné predávať dvoma spôsobmi a to predajom „prvý berie“ – predávajúci zadá presnú cenu a prvý, s kým sa dohodne na uvedenej, alebo upravenej cene sa stane kupujúcim. Druhý spôsob burza – predávajúci určí vyvolávaciu cenu a iné pravidlá burzy (po koľko sa prihadzuje, do kedy sa koná burza). Kto ponúkne najvyššiu cenu podľa pravidiel, stáva sa kupujúcim.

5) Je zakázané inzerovať ponuky z e-shopov a iných internetových obchodov, inzerujte len jednotlivo, napríklad staré, nepoužité, alebo nechcené veci.

6) Určujte primeranú cenu, správajte sa slušne a snažte sa dobre vychádzať.

Stačí mať na vedomí názov skupiny – „OUTDOOR bazár“ a dobre ho pochopiť, ak chápete obe slová, z ktorých sa názov skladá, nemôžte porušiť pravidlá, aj keď si ich neprečítate 🙂

Loading Facebook Comments ...